O nas i o naszej pracy słów kilka…

Cześć, tu Martyna i Rafał,

Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym. Z miłości do fotografii oraz poznawania ludzi i świata stworzyliśmy swój sposób na pracę, która sprawia nam przyjemność!


Fotografujemy zawsze we dwoje. Stawiamy na naturalność w fotografii, ponieważ uważamy, że zdjęcia nasycone „fotoszopem” za kilkanaście i kilkadziesiąt lat nie będą podobały się tak jak te prawdziwe, z prawdziwych kolorów, świateł i emocji. Obrazy przekazywane Wam dzisiaj, pozostaną w Waszych rodzinach na pokolenia, chcemy byście chętnie dzielili się tymi zdjęciami z rodziną i znajomymi. W swoich działaniach uzupełniamy się i pokazujemy te same historie z dwóch perspektyw. Dzięki temu, iż na każdym ślubie jesteśmy razem, a sprzęt, który wykorzystujemy ma w torbie lub na szyi swoje kopie zapasowe to my możemy skupić się w 100% na tym co się dzieje dookoła.

Fotografowie ślubni


 

Jak pracujemy?

Nasze przygotowania do fotografowania ślubu zaczynają się już podczas pierwszego spotkania z przyszłą Parą Młodą, kiedy to przeprowadzamy krótki wywiad na temat upodobań, gustów i oczekiwań.  Na dzień przed ceremonią sprawdzamy zawartość toreb wraz z check-listą, by następnego poranka wstać spokojnie i pełnymi zapału ruszyć do pracy.

 


Tworząc fotoreportaż z przygotowań rozdzielamy się, uwieczniając przygotowania Panny i Pana na żywo zamiast udawanych scen. W trakcie ceremonii ślubu Rafał skupia się na Młodej Parze, a Martyna na wszystkim i wszystkich dookoła, tak więc łzy babci lub wygłupy małych kuzynów też mogą znaleźć swoje miejsce w albumie. Sam moment przysięgi i zakładania obrączek to czas kiedy oboje kierujemy aparaty w stronę Młodych, od czasu do czasu łapiąc w kadr przejętych rodziców i gości.  Później czas przyspiesza: życzenia, przejazd na salę, pierwszy taniec po którym schodzi cały stres, wesele, zabawy, oczepiny
Fotograf Ślubny


Chętnych chętnie zabieramy na krótkie sesje plenerowe w dniu ślubu – uważamy, że warte są poświęcenia tego czasu, bo takich emocji na twarzach drugi raz się nie wywoła. Poślubne sesje zdjęciowe z kolei pozwalają na odwiedzenie wymarzonych miejsc i fotografowanie w pełnym spokoju. Cenimy także sesje narzeczonych dlatego, iż zaznajamiacie się z naszym stylem pracy, przełamujecie się przed wciąż klikającymi aparatami z dużymi obiektywami, a my lepiej poznajemy Wasze zachowania i sympatie.

Fotograf ślubny


W cenach pakietów poza fotografiami otrzymujecie również naszą wiedzę i doświadczenie w postaci pomocnej dłoni przy organizacji tego najważniejszego dnia. Doradzimy w zakresie wyboru usługodawców, organizacji atrakcji czy wyboru miejsca uroczystości.

 


Jeżeli nasze fotografie przypadły Wam do gustu, odnaleźliście siebie na tych obrazach to nie pozostaje nam nic więcej jak zaprosić Was do współpracy.

dsc_3132