Alicja i Maciej – ślub zaprojektowany na medal

Alicja i Maciej – ślub zaprojektowany na medal

A&M – 14 sierpnia 2015


fotograf na ślub pyrzyce


Budowa – to słowo często przewija się w kontekście Alicji i Macieja. Poznali się na budowie, połączyła ich pasja do budownictwa. Ślub i wesele zaprojektowali zgodnie ze wszystkimi Polskimi Normami i zasadami BHP.

Maciej zaskoczył swoją przyszłą małżonkę przyjeżdżając po nią Cadillac’iem rodem z amerykańskiego kina. Przyszła małżonka z kolei zaskoczyła wszystkich zapraszając na ceremonię ślubu koleżanki i kolegów z Chóru Cantus Delicium do którego sama należy (wow!).

Sala weselna Gregory w Nowielinie stała się centrum atrakcji całonocnych, muzycznie nagłaśnianych przez Dj Smurf’a. Młoda para na czas oczepin zadbała o ubiór BHP dla gości…tu na szczególne oklaski zasługuje „ekipa malarzy” patrz. foto.

Plenerowa sesja zdjęciowa była małym tourne – od pól ze snopkami koło Stargardu, przez drugie śniadanie w Burger King’u po plażę i Kawczą Górę w Międzyzdrojach. Co najbardziej spodoba się Wam w ich historii, oceńcie sami…

fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce ślub w pyrzycach ślub w pyrzycach ślub w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach dobry fotograf pyrzyce dobry fotograf pyrzyce dobry fotograf pyrzyce dobry fotograf pyrzyce dobry fotograf pyrzyce wesele gregory nowielin wesele gregory nowielin wesele gregory nowielin wesele gregory nowielin wesele gregory nowielin sala weselna nowielin sala weselna nowielin sala weselna nowielin sala weselna nowielin sala weselna nowielin wesele gregory wesele gregory wesele gregory wesele gregory sesja ślubna na snopkach sesja ślubna na snopkach sesja ślubna na snopkach stargard sesja ślubna na snopkach sesja ślubna w burger king sesja ślubna w burger king plener ślubny międzyzdroje plener ślubny międzyzdroje plener ślubny międzyzdroje plener ślubny międzyzdroje plener ślubny międzyzdroje

Filled Under : Reportaż ślubny