Alicja i Maciej – ślub zaprojektowany na medal

Alicja i Maciej – ślub zaprojektowany na medal

A&M – 14 sierpnia 2015


fotograf na ślub pyrzyce


Inżynieria i budowa – te słowa regularnie pojawiają się gdy mówimy o historii Alicji i Macieja.

Swoje pierwsze spotkanie mieli na budowie, połączyła ich pasja do budowania, dlatego też ślub i wesele zaprojektowali zgodnie ze wszystkimi Polskimi Normami oraz zasadami BHP i P-Poż.

Maciek zaskoczył swoją przyszłą małżonkę przybywając po nią Cadillac’iem prosto z Hollywood. Alicja z kolei zaskoczyła wszystkich sprowadzając do Urzędu Stanu Cywilnego w Pyrzycach koleżanki i kolegów z Chóru Cantus Delicium do którego sama należy (wow!).

Sala weselna Gregory w Nowielinie stała się centrum zabaw całonocnych, muzycznie nakręcanych przez Przemka – Dj Smurf’a. Młoda para na oczepiny przybrała weselników w odpowiednie stroje BHP…tu na szczególne oklaski zasługuje „brygada malarzy” patrz. foto poniżej.

Wiele wspólnie zaprojektowanych ujęć udało się zrealizować na poślubnej sesji, który była jednocześnie małą wycieczką od Stargard, aż do morza. Sami zobaczcie jak to wszystko wyglądało :)

fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce fotograf na ślub pyrzyce ślub w pyrzycach ślub w pyrzycach ślub w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach ślub cywilny w pyrzycach dobry fotograf pyrzyce dobry fotograf pyrzyce dobry fotograf pyrzyce dobry fotograf pyrzyce dobry fotograf pyrzyce wesele gregory nowielin wesele gregory nowielin wesele gregory nowielin wesele gregory nowielin wesele gregory nowielin sala weselna nowielin sala weselna nowielin sala weselna nowielin sala weselna nowielin sala weselna nowielin wesele gregory wesele gregory wesele gregory wesele gregory sesja ślubna na snopkach sesja ślubna na snopkach sesja ślubna na snopkach stargard sesja ślubna na snopkach sesja ślubna w burger king sesja ślubna w burger king plener ślubny międzyzdroje plener ślubny międzyzdroje plener ślubny międzyzdroje plener ślubny międzyzdroje plener ślubny międzyzdroje

Filled Under : Reportaż ślubny