Zdjęcia z 11 lipca 2021 – https://photos.app.goo.gl/CChjRM5aCybr6Chy7
Zdjęcia z 15 maja 2021 – https://photos.app.goo.gl/EBQA25vvWcAFPm4LA
Zdjęcia z 16 maja 2021 – https://photos.app.goo.gl/WAYdSanY25wnSN149
Zgodnie z ofertą wszystkie dzieci otrzymają: płytę DVD na której znajdą się wszystkie obrobione zdjęcia z uroczystości w kościele oraz albumik z trzema zdjęciami. Środkowym zdjęciem w albumiku będzie zdjęcie grupowe.
Prosimy o wybranie dwóch numerów pozostałych zdjęć – najczęściej jest to jeden portret z ławki + zdjęcie z przyjmowania komunii – pionowe ujęcia. Numery zdjęć można zobaczyć otwierając dane zdjęcie i klikając w prawym górnym rogu na literkę „i” jak Informacje. Wyskoczy prawy boczny pasek na którym napisane będzie, np. 1DSC1234.jpg – to potrzebny nam numer zdjęcia. Numery wraz z imieniem dziecka prosimy przesłać na biuro@fotografia.stargard.pl lub smsem telefon 502 666 922.
Na Państwa wybory oczekujemy do 31 lipca, po tym czasie sami dokonamy wyboru zdjęć i w kolejnym tygodniu przygotujemy dla wszystkich albumy.
Z uwagi na bardzo małą ilość wybranych osób przedłużamy możliwość wybrania zdjęć do 9 sierpnia br.
Zdjęcia dodatkowe:
11 lipca – zdjęcia dodatkowe – https://photos.app.goo.gl/GjKBhfeH6YRS8xYG8
15 i 16 maja 2021 – https://photos.app.goo.gl/5xRSgJF1S7KUEG5o7
Zdjęcia te zgodnie z ofertą obrobimy i przekażemy Państwu w formie odbitek 13x18cm oraz elektronicznej. Koszt każdego dodatkowego zdjęcia to 15 zł – gdyby chcieli Państwo więcej niż jedną odbitkę, to koszt kolejnych wynosi 2 zł.
Czyli, np. wybierając zdjęcie z dziadkami można od razu zamówić dwie dodatkowe odbitki i w cenie 19 zł (15 + 2 + 2) otrzymają Państwo obrobione zdjęcie w trzech egzemplarzach oraz na płycie.
Prosimy o przesłanie na adres biuro@fotografia.stargard.pl informacji z numerem zdjęcia – numer ten naniesiony jest w lewy dolny róg fotografii – oraz ilością odbitek jeżeli ma być więcej niż jedna, a także imieniem dziecka i numerem kontaktowym. Gotowe odbitki będzie można opłacić i odebrać w naszym studiu wraz z płytą. Dla chętnych możemy dodatkowo przesłać dodatkowo cennik odbitek w innych rozmiarach.