2020.09.20 – Fotoreportaż z uroczystości I Komunii Świętej

Fotoreportaż z uroczystości

I Komunii Świętej

w kościele pw. Ducha Świętego

20 września 2020


Zdjęcia w wersji poglądowej do zobaczenia na stronie:

https://photos.app.goo.gl/33ptus3MbL5VCPZZ8Prosimy w terminie do 28.09.2020 przekazać nam informację, jaką formę współpracy Państwo ostatecznie wybierają.


Opcja nr 1 – uzgodniona w trakcie zebrania

Fotoreportaż z uroczystości przekazany na okolicznościowej płycie DVD dla każdego dziecka, a w nim: zdjęcie z przyjmowania komunii, grupowe oraz zdjęcia w ławkach, z wręczania darów, czytania i wszystkich innych ważnych momentów uroczystości – wszystkie zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce i retuszowi, oddane w pełnym rozmiarze i jakości.

Opcja ta, tak jak powiedzieliśmy na zebraniu możliwa jest do wyboru jedynie pod warunkiem opłacenia wszystkich dzieci przystępujących do I Komunii.

Dlaczego? Ponieważ zdjęcia wykonamy wszystkim dzieciom, a następnie wszystkie zdjęcia poddamy obróbce, więc nie ważne czy opłaci nas 5 rodziców, czy 10 czy 20, zakres naszej pracy fotografowania oraz obróbki będzie taki sam.

Koszt tej opcji to 90 zł / dziecko.

Wyjątkowo dla Państwa jesteśmy skłonni po raz kolejny obniżyć cenę usługi i przekazać mniej płyt niż całościowa liczba dzieci przystępujących do komunii. Zakładając, że opłacone zostanie minimum 20 dzieci koszt tej opcji wyniesie 80 zł.Opcja nr 2

3 zdjęcia w mini albumiku – 60 zł / dziecko, min. 20 dzieci

– w albumiku przekazujemy zdjęcie pozowane w ławce, z przyjmowania komunii oraz grupowe, zdjęcia w rozmiarze 13x18cm, dodatkowe zdjęcia w cenie 15 zł / zdjęcie 13x18cm. Zdjęcia w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Przy tej opcji każdy z Państwa z galerii zdjęć prześle do nas przez pocztę email numery zdjęć, które chce otrzymać w ramach oferty.

Terminy na wybranie zdjęć przekażemy w późniejszym terminie. Prosimy obserwować tą stronę.