Fotoreportaż z uroczystości

Pierwszej Komunii Świętej

Kościół pw. Świętego Ducha


Przekazujemy Państwu galerię zdjęć z uroczystości 20 maja – prosimy osoby, które jeszcze nie opłaciły zdjęć o pilne uregulowanie płatności w naszym studiu.

https://photos.app.goo.gl/nz1xRUZuXi7AdB2n9

W studiu osoby chętne mogą odebrać płytę lub przyjść z nośnikiem danych w celu skopiowania zdjęć.


Przekazujemy Państwu galerię zdjęć z uroczystości 27 maja – prosimy osoby, które jeszcze nie opłaciły zdjęć o pilne uregulowanie płatności w naszym studiu.

https://photos.app.goo.gl/2Qr1a4owp6qpz5n99

W studiu osoby chętne mogą odebrać płytę lub przyjść z nośnikiem danych w celu skopiowania zdjęć.


WAŻNE – obie grupy wybrały opcję „wszystkie zdjęcia na płycie”.

Ponieważ wiąże się to z dużą ilością pracy – obróbka i retusz zdjęć wszystkich dzieci uczestniczących w wydarzeniu – wymagamy, aby do dnia Komunii opłacone zostały zdjęcia w całości, czyli za wszystkie dzieci – w innym przypadku nie możemy przekazać zdjęć – każdy otrzyma dostęp do zdjęć ze wszystkimi dziećmi. Bardzo dziękujemy za zrozumienie 🙂

Koszt zdjęć to 60 zł / dziecko.

W tej cenie przygotujemy dla każdego dziecka uczestniczącego w uroczystości Fotoreportaż na płycie DVD do domowego archiwum oraz galerię wszystkich zdjęć – można będzie również skopiować zdjęcia na swój pendrive w naszym studiu przy Czarnieckiego 20.

Fotoreportaż zawierał będzie zdjęcia od przygotowań przed rozpoczęciem uroczystości do końcowego zdjęcia grupowego włącznie. Wszystkie publikowane zdjęcia będą poddane autorskiej obróbce.


Usługi dodatkowe:

Album z trzema zdjęciami 13x18cm – zdjęcie z przyjmowania komunii, portret oraz grupowe – 25 zł.

Zdjęcia dodatkowe – po mszy, z rodziną, indywidualne w kościele – to koszt 15 zł / zdjęcie 13x18cm + przesłane na email.

Odbitki zdjęć:

10x15cm – 2 zł

13x18cm oraz 15x21cm – 4 zł