Klaudia i Mattheus z miłości do zimy

Klaudia i Mattheus z miłości do zimy

Klaudia i Mattheus swój ślub zorganizowali w styczniu 2018. Choć temperatura odczuwalna zadowoliła by misia polarnego im nie stanęło nic na drodze do gorącego celebrowania!


Spotkanie z nimi rozpoczęliśmy on przedślubno-poślubnej sesji zdjęciowej na Wałach Chrobrego i Wyspie Grodzkiej w Szczecinie. Tak tak…po ślubie byłoby już za ciemno, a więc słusznym było zorganizowanie zdjęć jeszcze przed ceremonią. Klaudia okazała się dość mrozoodporną dziewczyną i tylko czasami podchodził jej tata i narzucał na plecy futerko.

 

Ślub odbył się w rodzinnej parafii Klaudii…a może wybrali najlepiej ogrzewany kościół w okolicy…w sumie nie wnikaliśmy. Muzycznie oprawił go Tomasz Witkowski znany na co dzień z Filharmonii Szczecińskiej – pełna kultura.

 

Przyjęcie weselne zorganizowane zostało u Śnieżków (przypadek? Nie sądzę.) Rytmy do tańca na parkiecie i obok niego nadawali muzycy z zespołu La Banda.

 

Połączenie gości polskich i niemieckich zaprocentowało kilkoma niewidzianymi nigdy wcześniej zabawami weselnymi, np. w jednej z nich para młoda musiała wbijać w dwa kawałki drewna gwoździe, tak by je solidnie połączyć. Ile wbili bez skrzywienia tyle lat szczęścia będą mieli. Po wbiciu ostatniego gwoździa goście weselni oświadczyli, że gratulują im…i tylko informują, że w drewnie zabili swój prezent ślubny.


Fotograf Szczecin

Filled Under : Reportaż ślubny