2021.05.29 – Pierwsza Komunia Święta

2021.05.29 – Pierwsza Komunia Święta

Witajcie :)

Zdjęcia z uroczystości oraz zdjęcia grupowe są już gotowe w wersji poglądowej (bez retuszu) i zobaczyć je można pod adresem:

https://photos.app.goo.gl/kc9kVPaDMrmXV5Tg9

  • dodatkowe zdjęcia rodzinne przygotujemy w formie odbitek 13x18cm w cenie 10 zł / odbitka – uprzejmie prosimy o płatność z góry w naszym studiu.Wszystkich rodziców/opiekunów


prosimy o wybranie trzech zdjęć, które umieścimy w albumie. Album składa się z dwóch pionowych zdjęć i jednego poziomego, a więc proponujemy wybrać: zdjęcie portretowe – z ławki, jako drugie zdjęcie z przyjmowania komunii, a jako trzecie poziomie proponujemy zdjęcie grupowe – ale również może być inne dowolne, byle poziome :)

Wybrane trzy numery zdjęć wraz z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kontaktowym numerem telefonu prosimy o przesłanie pod adres biuro@fotografia.stargard.pl lub smsem +48 502 666 922

Rodzice, którzy wybrali opcję pierwszą (40 zł) mogą wybrać więcej zdjęć – każde kolejne zdjęcie w cenie 10 zł przekażemy jako wydruk 13x18cm – uprzejmie prosimy o płatność z góry w naszym studiu.

Rodzice, którzy wybrali opcję drugą (80 zł) otrzymają poza albumem również płytę DVD na której umieścimy dla danego dziecka: wszystkie zdjęcia pozowane, również przed kościołem i wszystkie zdjęcia z przyjmowania komunii. Na płycie znajdą się także pozostałe zdjęcia z uroczystości – wręczanie darów, czytania, itd. Bez logo oraz napisów.

Albumy (oraz płyty) będziemy drukowali i przygotowywali cyklicznie i będziemy indywidualnie informowali o możliwości odbioru – liczymy na Państwa w sprawie szybkiego wyboru zdjęć do albumów :)

W razie potrzeby kontaktu znajdą nas Państwo w studiu – ul. Czarnieckiego 20 – czarny szyld FOTOGRAF.


Zapraszamy już teraz na plenerowe sesje komunijne nad jeziorem Miedwie lub w stargardzkim parku od poniedziałku do czwartku.
Dla Państwa dzieci koszt takiej sesji to 250 zł za 10 zdjęć przekazanych po retuszu w formie odbitek 13x18cm oraz cyfrowej. Dodatkowe ujęcia to koszt 20 zł / zdjęcie.