Magdalena i Łukasz – Miłość w opcji Full Max

Magdalena i Łukasz – Miłość w opcji Full Max

Zdarzają się nam pary, u których wszystko jest równie piękne do tego stopnia, iż kłopot mamy z tym, co wyróżnić i w nagłówek wpisać – tak właśnie jest w przypadku Magdaleny i Łukasza. Postanowiliśmy więc wpisać pierwsze skojarzenie gdy o nich myślimy – Wielka Miłość.

 

Kolejnym co do głów i na klawiaturę nam trafiło to ich poczucie humoru i pełen spokój. Nasza współpraca od początku, czyli sesji narzeczeńskiej wyglądała jak spotkanie ze starymi znajomymi. Kilka wyjątkowych ujęć z tego przedślubnego fotografowania zobaczycie za chwilę.

 

Chwila która wyjątkowo została w naszej pamięci zanim jeszcze „wszystko się zaczęło” był moment pierwszego spojrzenia na siebie przyszłych nowożeńców. Łukasz stał na tarasie rodzinnego domu Magdy, gdy ona podeszła do niego zakrywając mu oczy i odwracając go ku sobie – piękne! :)

 

Piękna była również ich ceremonia i pierwszy pocałunek w iście Hollywoodzkim stylu i pierwszy taniec, i jeszcze wiele wiele innych momentów. Zabawa weselna rozkręcona została przez Dj Snajpi w niezawodnym Hotelu Lord, a ze sterami kamery stanął pozytywnie nakręcony Marek Kowalski.

 

Poślubna sesja Magdaleny i Łukasza to była mała wyprawa, ale z pewnością warta każdej poświęconej minuty – o niej już niebawem w osobnym wpisie.

Jak to wszystko zarejestrowały nasze aparat zobaczycie poniżej :)


Filled Under : Reportaż ślubny