Marta i Adam – Łomżing pod Łomżą

Marta i Adam – Łomżing pod Łomżą

M&A – 03 czerwca 2016


dwóch fotograf na ślub


Adam to czołowy zawodnik Legii Warszawa, swoją ukochaną poznał gdy mieszkał jeszcze w Stanach Zjednoczonych. Zakochani postanowili pobrać się w rodzinnym mieście Marty.

Spokojny i pełen powagi ślub w kościele pw. Świętego Ducha w Zambrowie nie zapowiadał tego szaleństwa jakie odbyło się po wyjściu z kościoła…a działo się oj działo – o obecności skrzypaczki większość gości dowiedziała się dopiero ze zdjęć ;)

Po wszystkich emocjach i życzeniach przyszła pora na wesele w przepięknym Kryształowym Dworze w Giełczynie obok Łomży. Były góralskie tańce, gimnastyczne zabawy i telewizyjne konkursy.

Napięty grafik Marty i Adama oraz ładna okolica sali weselnej nakłoniły nas do wykonania sesji plenerowej w złotą godzinę w dniu ślubu. Jak wyglądał ich dzień, czym poruszali się goście i kto wygrał Jaka To Melodia zobaczcie poniżej! :)

 dobry fotograf na ślub łomża dobry fotograf na ślub łomża dobry fotograf na ślub łomża ślub w zambrowie ślub w zambrowie ślub w zambrowie ślub w zambrowie ślub w zambrowie fotograf ślubny zambrów fotograf ślubny zambrów fotograf ślubny zambrów fotograf ślubny zambrów fotograf ślubny zambrów zdjęcia ślubne od przygotowań zdjęcia ślubne od przygotowań zdjęcia ślubne od przygotowań zdjęcia ślubne od przygotowań zdjęcia ślubne od przygotowań dwoje fotografów na ślubie dwoje fotografów na ślubie dwoje fotografów na ślubie dwoje fotografów na ślubie dwoje fotografów na ślubie dwóch fotograf na ślub dwóch fotograf na ślub dwóch fotograf na ślub dwóch fotograf na ślub dwóch fotograf na ślub dwóch fotografów w kościele parzych30 dwóch fotografów w kościele dwóch fotografów w kościele dwóch fotografów w kościele dwóch fotografów w kościele ślub legia warszawa ślub legia warszawa kryształowy dwór giełczyn kryształowy dwór giełczyn kryształowy dwór giełczyn kryształowy dwór giełczyn sala weselna łomża sala weselna łomża sala weselna łomża sala weselna łomża fotograf ślubny łomża fotograf ślubny łomża fotograf ślubny łomża fotograf ślubny łomża sesja ślubna w dniu ślubu sesja ślubna w dniu ślubu sesja ślubna w dniu ślubu sesja ślubna w dniu ślubu sesja ślubna w dniu ślubu sesja ślubna w dniu ślubu sesja ślubna w dniu ślubu sesja ślubna w dniu ślubu sala weselna giełczyn sala weselna giełczyn sala weselna giełczyn sala weselna giełczyn zdjęcia ślubne stargard zdjęcia ślubne stargard zdjęcia ślubne stargard zdjęcia ślubne stargard zdjęcia ślubne stargard zdjęcia ślubne stargard zdjęcia na ślubie stargard zdjęcia na ślubie stargard zdjęcia na ślubie stargard zdjęcia na ślubie stargard

Filled Under : Reportaż ślubny