Fotoreportaż z uroczystości

Pierwszej Komunii Świętej

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP


Galeria zdjęć dostępna jest pod adresem:

https://photos.app.goo.gl/tjBoTsRkRK9i7PTc6


Dla każdego dziecka przygotujemy 3 odbitki 13x18cm  oprawione w albumik. Prosimy w terminie do 5 czerwca br. o przesłanie na adres: biuro@fotografia.stargard.pl imienia dziecka oraz trzech numerów zdjęć, które mają zostać wykonanie w formie odbitek.  Jedna z nich musi być pozioma, także polecamy, aby to było: zdjęcie z przyjmowania komuni, portret oraz zdjęcie grupowe. Dodatkowe zdjęcia to koszt 4 zł / odbitka. Dodatkowy albumik z trzema zdjęciami to koszt 20 zł.

Numery zdjęć można zobaczyć otwierając dane zdjęcie i klikając w prawym górnym rogu na literkę „i” jak Informacje. Wyskoczy prawy boczny pasek na którym napisane będzie, np. 1DSC1234.jpg – to potrzebny nam numer

Zdjęcia odbierać będzie można w naszym studiu przy ul. Czarnieckiego 20 od 10 czerwca w standardowych godzinach pracy studia, czyli od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Dodatkowe odbitki można opłacić przy odbiorze.

Dla osób, które nie wybiorą zdjęć do 5 czerwca przewidujemy drugi termin do 1 lipca z odbiorem zdjęć od 7 lipca. Za osoby które do drugiego terminu nie wybiorą zdjęć, wybierzemy je sami.


Zdjęcia dodatkowe: https://photos.app.goo.gl/vmx4QKBUfZsTQkXs8

Zdjęcia dodatkowe można opłacić w studiu – koszt 15 zł / zdjęcie – po obróbce i retuszu przekazane zostaną w formie odbitki 13x18cm – dodatkowe odbitki w cenie 4 zł / odbitka.