Fotoreportaż z uroczystości

Pierwszej Komunii Świętej

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Reptowie


Galeria zdjęć dostępna będzie w ciągu 3-4 tygodni od uroczystości, ponieważ wszystkie zdjęcia zostaną poddane profesjonalnej obróbce i retuszowi


Dla każdego dziecka przygotujemy 3 odbitki 13x18cm  oprawione w albumik. Prosimy w terminie do – termin podamy po uroczystości – o przesłanie na adres: biuro@fotografia.stargard.pl imienia dziecka oraz trzech numerów zdjęć, które mają zostać wykonanie w formie odbitek.  Jedna z nich musi być pozioma, także polecamy, aby to było: zdjęcie z przyjmowania komunii, portret oraz zdjęcie grupowe. Dodatkowe zdjęcia to koszt 5 zł / odbitka. Dodatkowy albumik z trzema zdjęciami to koszt 25 zł.

Numery zdjęć można zobaczyć otwierając dane zdjęcie i klikając w prawym górnym rogu na literkę „i” jak Informacje. Wyskoczy prawy boczny pasek na którym napisane będzie, np. 1DSC1234.jpg – to potrzebny nam numer

Zdjęcia odbierać będzie można w naszym studiu przy ul. Czarnieckiego 20 od – termin podamy po uroczystości – w standardowych godzinach pracy studia, czyli od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Dodatkowe odbitki można opłacić przy odbiorze.

Dla osób, które nie wybiorą zdjęć do X przewidujemy drugi termin do 1 lipca z odbiorem zdjęć od 7 lipca. Za osoby które do drugiego terminu nie wybiorą zdjęć, wybierzemy je sami.


Zdjęcia dodatkowe: – tu będzie galeria –

Fotograf będzie dostępny około 45 minut przed uroczystością oraz zostanie po niej.

Zdjęcia dodatkowe można opłacić w studiu – koszt 20 zł / zdjęcie – po obróbce i retuszu przekazane zostaną w formie odbitki 13x18cm – dodatkowe odbitki w cenie 5 zł / odbitka.