Ślub Doroty i Mateusza

Ślub Doroty i Mateusza

Po wielu latach w branży ślubnej coraz trudniej nas naprawdę zaskoczyć, a Dodka i Mat zrobili to niejednokrotnie :)


Dorota dusza wielopoziomowo-artystyczna, Mateusz umysł ścisło-kreatywny – wiedzieliśmy, że z tego musi wyniknąć coś naprawdę udanego. I nie pomyliliśmy się.

Do ślubu pojechali przeuroczym Garbusem, a podczas ceremonii za oprawę muzyczną odpowiadał Chór Cantore Gospel – instrumentalnie i wokalnie – jak chcecie by gości na Waszym ślubie ciarki przechodziły to polecamy! ;)

Na przyjęciu weselnym w Dworku Wiktoria po raz pierwszy współpracowaliśmy z przefantastycznym zespołem Latte Band. Już po zakończeniu oczepin gdy czas naszej pracy tego dnia dobiegł końca zostaliśmy chwilę by jeszcze ich posłuchać – muzykanci petarda.

Jak przystało na nieszablonową parę bramy ustawione na ich drodze do sali weselnej też okazały się zaskakujące (patrz foto niżej).

Jednym z tematów przewodnich tego wydarzenia były klocki Lego i były wszechobecne, chociaż konkurowały z pizzą o tytuł zdobywcy największej ilości uśmiechniętych twarzy. Tort Pizza spowodował opad szczęk na sam parkiet – a przekonani byliśmy, że w kwestii tortu weselnego to wymyślono już wszystko.  Tort właściwy, właściwie również Lego klimacie przygotowała im Mama…Mamie się upiecze ;) Przygotowaliśmy dla Was fotograficzny fragment tych wszystkich chwil…miłego oglądania :)Filled Under : Reportaż ślubny