Coś o nas

Kim jesteśmy i dlaczego tak lubimy nasz zawód?

Jako duet

Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym, połączeni miłością, pasjami i marzeniami, zjednoczeni w dążeniu do wspólnych celów, chodź nie zawsze w 100% się zgadzamy, to zawsze pracujemy na to by to co stworzymy dało nam satysfakcję i energię do realizowania kolejnych zadań.

Uwielbiamy podróżować, planować, dużo zwiedzać i odkrywać nowe miejsca. Stale szukamy inspiracji, nowych punktów na nietuzinkowe sesje fotograficzne, ponieważ wpadnięcie w rutynę nie wchodzi tu w grę.

Oferujemy sfotografowanie fragmentu Waszej historii pełnej wzruszeń, emocji i szczęścia tak by przekazane Wam zdjęcia ślubne zachwyciły Was i Waszych bliskich. Pracujemy dyskretnie, czasami spontanicznie, by uchwycić jak najwięcej prawdziwych emocji, magii Waszego najważniejszego dnia i relacji między ludźmi.

Mieszkamy w Stargardzie, ale dojedziemy tam gdzie będzie trzeba 🙂

Martyna

Piękniejsza połowa tego związku. Ostoja spokoju i doskonałej organizacji pracy. Z aparatem od zawsze. Pomimo iż od zawsze cyfrowym to wchłonęła trochę mądrości w temacie pracy z kliszą i ciemnią. Fotograficzne podboje zaczynała od fotografowania zwierzątek i owadów – stąd dziś nadąża bez problemu za obiektami swoich sesji. Nie nudzą jej długie godziny pracy w Fotoszopie i dba o to by fotografie przekazywane naszym klientom były dopracowane jak należy. Kocha pieski.

Rafał

Pierwsze ślubne zdjęcia wykonał w 2010 roku na ślubie u przyjaciół i tuż po tym zaufały mu kolejne pary młode. Fan pracoholizmu. W studiu zaczyna pracę o 8:45, a kończy o 2 w nocy zły, że Martyna już wzywa do domu. W swoim życiu spędził blisko 13 lat w branży budowlanej pracując przy budowie mostów, bo praca ta dawała mu nieopisaną satysfakcję tworzenia czegoś co pozostanie z ludźmi na lata – a to jest wspólnym mianownikiem z powodem oddania się w 100% fotografii. Dzisiaj też tworzy dla ludzi coś co pozostaje z nimi na całe pokolenia i ma z tego niemałą przyjemność. Kocha kotki.

FotografujeMy Dla Was

Znamy wagę tego co robimy.

Efekty naszej pracy pozostaną z Wami na pokolenia.

Dlaczego fotografujemy?

Na co dzień działamy w naszym studiu fotograficznym w Stargardzie do którego zawsze zapraszamy Was na rozmowę i poznanie się, ale najważniejszą częścią naszej pracy jest fotografia ślubna w Szczecinie i Stargardzie. Jak tu nie kochać swojej pracy jako fotograf ślubny, gdy cały dzień spędza się z najszczęśliwszymi ludźmi na świecie? Tworzymy naturalne fotografie, które pozostają z naszymi parami młodymi na długie lata i zostaną na kolejne pokolenia. Dla przyszłych pokoleń wspomnienia o nas pozostaną głównie na tych zdjęciach, więc fotografujemy Was zawsze pełnych emocji, uśmiechów, radości i w łzach szczęścia.

Nasi klienci o nas

Nasi partnerzy

Kilka sprawdzonych miejsc i osób, którym ufamy.