O nas i o naszej pracy słów kilka…

O nas i o naszej pracy słów kilka…

Cześć, tu Martyna i Rafał,

Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym. Z miłości do fotografii oraz poznawania ludzi i świata stworzyliśmy swój sposób na pracę, która daje nam wiele satysfakcji! :)


Fotografujemy zawsze we dwoje. Stawiamy na naturalność w fotografii. Obrazy przekazywane Wam dzisiaj, pozostaną w Waszych rodzinach na pokolenia. Chcemy byście chętnie dzielili się tymi zdjęciami. 

fotograf ślubny Gdańsk


 

Jak pracujemy?

Nasze przygotowania do fotografowania ślubu zaczynają się już podczas pierwszego spotkania z przyszłą Parą Młodą. Przeprowadzamy krótki wywiad na temat upodobań, oczekiwań i przebiegu dnia ślubu…  


Tworząc fotoreportaż z przygotowań w miarę możliwości rozdzielamy się. Uwieczniamy przygotowania Panny i Pana w tym samym czasie. W trakcie ceremonii ślubu Rafał skupia się na Młodej Parze, a Martyna na wszystkim i wszystkich dookoła. Sam moment przysięgi i zakładania obrączek to czas kiedy oboje kierujemy aparaty w stronę Młodych.  Później czas przyspiesza: pierwszy taniec, wesele, zabawy, oczepiny
fotograf ślubny Szczecin


Poślubne sesje zdjęciowe pozwalają na odwiedzenie miejsc wspólnie wybranych z Młodymi i fotografowanie w pełnym spokoju. Cenimy także sesje narzeczeńskie. Poznacie nasz styl pracy, przełamiecie się przed wciąż klikającymi aparatami z dużymi obiektywami. My poznamy Wasze zachowania i sympatie. Zdjęcia z tych spotkań mogą być pięknym prezentem dla rodziców, (z tych narzeczeńskich) ozdobić zaproszenia ślubne. 

fotograf ślubny Gdańsk


W cenach pakietów poza fotografiami otrzymujecie również naszą wiedzę i doświadczenie. Podamy Wam pomocną dłoń przy organizacji tego najważniejszego dnia. Doradzimy w zakresie wyboru usługodawców, organizacji atrakcji czy wyboru miejsca uroczystości.

 


Jeżeli nasze fotografie przypadły Wam do gustu, odnaleźliście siebie na tych obrazach to nie pozostaje nam nic więcej jak zaprosić Was do współpracy.

fotograf ślubny Szczecin