O nas i o naszej pracy słów kilka…

O nas i o naszej pracy słów kilka…

Cześć, tu Martyna i Rafał,

Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym. Z miłości do fotografii oraz poznawania ludzi i świata stworzyliśmy swój sposób na pracę, która daje nam wiele satysfakcji! :)


Fotografując zawsze dajemy z siebie 200%. Stawiamy na naturalność w fotografii. Obrazy przekazywane Wam dzisiaj, pozostaną w Waszych rodzinach na pokolenia. Chcemy byście chętnie dzielili się tymi zdjęciami. 

fotograf ślubny Gdańsk


 

Jak pracujemy?

Nasze przygotowania do fotografowania ślubu zaczynają się już podczas pierwszego spotkania z przyszłą Parą Młodą. Przeprowadzamy krótki wywiad na temat upodobań, oczekiwań i przebiegu dnia ślubu…  


Uwieczniamy jeden z najważniejszych dni Waszego życia, następnie sami selekcjonujemy wykonane fotografie i poddajemy je obróbce, by przekazać Wam esencję tego wydarzenia w jak najlepszej postaci.
fotograf ślubny Szczecin


Poślubne sesje zdjęciowe pozwalają na odwiedzenie miejsc wspólnie wybranych z Młodymi i fotografowanie w pełnym spokoju. Cenimy także sesje narzeczeńskie. Poznacie nasz styl pracy, przełamiecie się przed wciąż klikającymi aparatami z dużymi obiektywami. My poznamy Wasze zachowania i sympatie. Zdjęcia z tych spotkań mogą być pięknym prezentem dla rodziców, (z tych narzeczeńskich) ozdobić zaproszenia ślubne. 

fotograf ślubny Gdańsk


W cenach pakietów poza fotografiami otrzymujecie również naszą wiedzę i doświadczenie. Podamy Wam pomocną dłoń przy organizacji tego najważniejszego dnia. Doradzimy w zakresie wyboru usługodawców, organizacji atrakcji czy wyboru miejsca uroczystości.

 


Jeżeli nasze fotografie przypadły Wam do gustu, odnaleźliście siebie na tych obrazach to nie pozostaje nam nic więcej jak zaprosić Was do współpracy.

fotograf ślubny Szczecin